Specializace

Daňové právo

Chápeme, že daně pravděpodobně nepatří mezi Vaše oblíbené koníčky, ale jsme tu proto, abychom Vám pomohli se v daních zorientovat a co nejlépe se s nimi vypořádat. V daňovém právu jsme uznávanými odborníky, byli jsme oceněni jako "Velmi doporučovaná kancelář" v rámci žebříčku Právnická firma roku, a to 5 let za sebou.

Zaměřujeme se zejména na komplexní problematiku daňového řízení a zastupování klientů před správci daně, včetně jejich následného zastupování v rámci správního soudnictví. Dále se zabýváme novým a rozvíjejícím se podoborem trestního práva, a to trestním právem daňovým a s ním související problematikou účinné lítosti.

V oblasti daňového práva Vám poskytneme zejména:

  • právní pomoc a zastupování v rámci daňového procesu, zejména při daňových kontrolách;
  • zastupování ve sporech se správcem daně, a to i v rámci správního soudnictví;
  • právní poradenství, konzultace a přípravu analýz a stanovisek z oblasti daňového práva.

Poslední články z oblasti

Bříza &Trubač ve spolupráci s deníkem Epravo.cz a za podpory Komory daňových poradců pořádá 3. ročník konference Trestní právo daňové

Letos se konference bude konat dne 12. listopadu 2020, a to ve formě živého vysílání. Témata, která během letošního ročníku konference zazní patří problematika trestní odpovědnosti právnických osob, institut zneužití práva, otázka prekluze či aktuální judikatura.

Rozhovor s Ondřejem Trubačem na webovém portálu INFO.CZ

V rozhovoru, který poskytl zakládající partner naší kanceláře Ondřej Trubač webovému portálu INFO.cz se Ondřej vyjadřuje nejen k vývoji podávání trestních oznámení ze strany finančních úřadů, ale také institutu účinné lítosti v případě zkrácení daně a podmínkám, které musí být splněny, aby mohlo dojít k zániku trestní odpovědnosti.

Ondřej Trubač

Expert na oblast daňového práva

Mám zájem o konzultaci

Naše specializace