Náš tým

Mgr. Veronika Zhejbalová, LL.M.

Email: veronika.zhejbalova@brizatrubac.cz


Oblasti specializace


Vzdělání

  • Vrije Universiteit Amsterdam, Nizozemí (LL.M., 2019)

  • Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně (Mgr., 2017)

  • Ghent University, Belgie (Erasmus+, 2015)

Hlavní oblasti specializace

Mezinárodní právo soukromé a obchodní, národní a mezinárodní litigace a arbitráže, ADR, generální praxe s důrazem na pracovní právo, compliance.

Jazyky, v nichž poskytuje právní služby

  • čeština
  • angličtina

Předchozí působení

Veronika je advokátní koncipientkou v advokátní kanceláři Bříza & Trubač. Před zahájením spolupráce s advokátní kanceláří Bříza & Trubač získala zkušenosti z generální advokacie i justice (Ústavní soud České republiky). Během studií Veronika vedle výkonu práce paralegala působila i jako pomocná vědecká síla na katedrách mezinárodního a evropského práva a občanského práva hmotného a procesního Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Veronika je držitelkou mnohých ocenění a stipendií mj. za vítězství v soutěži Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ, 2013) a umístění v mezinárodních právních soutěžích (tzv. moot courtech) v oblasti mezinárodní ochrany investic (Londýn, 2015) či alternativního způsobu řešení sporu se zaměřením na med-arb (Hong Kong, 2016).

Poslední aktuality

Kdy si lze přečíst e-maily bývalého zaměstnance?

Otázkou, jak naložit s obsahem i samotnou pracovní e-mailovou schránkou bývalého zaměstnance se ve svém posledním článku zabývaly naše advokátní koncipientky Veronika Zhejbalová a Barbora Klimešová.

Legal breakfast na téma "koroNOVINKY" online z Opera

Na množící se dotazy klientů týkající se právních souvislostí pandemie COVID-19 jsme ve spolupráci s Operem reagovali online.

Patrik Koželuha a Veronika Zhejbalová přednášeli na téma „Vše, co jste chtěli vědět o pracovním právu, ale báli jste se zeptat“

V rámci přednášky dne 11. listopadu 2019 se Patrik a Veronika zabývali pracovněprávními „evergreeny“, jakými jsou například GDPR, monitoring zaměstnanců a další.