O NÁS

Těší nás, že jste se rozhodli dozvědět, proč byste si měli vybrat zrovna naši advokátní kancelář. Budeme moc rádi, když si po přečtení této stránky řeknete, že Bříza & Trubač je přesně tou kanceláří, kterou hledáte.

S plnou vážností můžeme prohlásit, že všechny níže popsané hlavní hodnoty, které nabízíme, jsou skutečné pilíře, na kterých byla naše kancelář založena, na kterých stojí a které jsou a budou středobodem jejího každodenního fungování. Pokud byste měli pocit, že tomu tak není, budeme rádi, když nás na to bez váhání upozorníte.

— Bříza & Trubač

11 let

uplynulo od našeho založení

10 let

jsme oceňovanou právní kanceláří v soutěži Právnická firma roku

19

specializovaných právníků je připraveno Vám poskytovat prvotřídní právní poradenství

Členství a ocenění

Naše filozofie

Hlásíme se ke konceptu tzv. „vědomé“ firmy, tedy společnostem, kterým záleží na tom, aby jejich počínání mělo nějaký konkrétní smysl a užitek, aby jejich služba (produkt) přinášela klientovi skutečnou přidanou hodnotu a podporovala ho v jeho aktivitách a podnikání.

Rádi spolupracujeme se společnostmi, jejichž filozofie je nám blízká a dokážeme se s ní ztotožnit. Zakládáme si na maximální otevřenosti vůči klientovi, vždy jej seznamujeme se všemi riziky transakce/případu a kroky, které bude třeba činit. S námi by si klient vždy měl být vědom toho, co v jeho kauze konáme a proč to konáme. A může si být také jist, že pro něj pracujeme s plným nasazením a úsilím, neboť nám práce pro něj dává smysl a rádi v jeho prospěch využijeme naše znalosti a zkušenosti.

Hlavní opěrné body naší filozofie se dají shrnout následovně:

Jasné a motivační finanční aranžmá

Hodinová sazba je v některých situacích sice nutností, nicméně se domníváme, že u mnoha případů je možné se dohodnout na pevné, a tedy předvídatelné odměně za danou službu, případně si stanovit platební strop či jiné aranžmá, u něhož bude klient aspoň rámcově vědět, kolik zaplatí a hlavně co za své peníze dostane. V oblasti sporné agendy se nebojíme využívat motivační odměňování, kdy zásadní část odměny dostaneme až na základě úspěšného vyřešení sporu.

Unikátní specializace

Jako vědomá firma se rádi věnujeme zejména těm oblastem, kde vnímáme největší přidanou hodnotu našich služeb a kde se považujeme za jednu z nejlepších kanceláří na advokátním trhu. Vedle tradičních obchodněprávních oblastí jsme totiž schopni poskytovat právní služby v oblastech, jejichž znalost je výjimečná a je často velmi obtížné nalézt kanceláře, které jsou schopny obsáhnout tuto materii alespoň na průměrné, natož na velmi dobré úrovni.

Vysoká kvalita poskytovaných služeb

Z předchozích působišť známe očekávání a standardy i těch nejnáročnějších klientů a dokážeme jim vyhovět. Víme, jakým způsobem pracují velké a nadnárodní kanceláře a jaké parametry má špičková advokátní služba mít.

Lidský přístup

Může to znít jako klišé, ale pro Bříza & Trubač je lidský přístup skutečně zásadním klíčem fungování celé kanceláře. A to platí jak dovnitř, pokud jde o tým kanceláře, tak navenek vůči klientům a obchodním partnerům.

Jsme místem, kde najdete skvělé lidi, kteří vám jsou partnery nejen v právu.