Jan Exner, odborník na sportovní právo, od 1. září posílil náš tým.

Od 1. září se náš tým rozrostl o nového kolegu Jana Exnera, který se specializuje na sportovní právo a právo EU. Díky Honzovi jsme schopni našim klientům poskytovat poradenství také v relativně novém oboru sportovního práva.

Honza přináší své bohaté zkušenosti z poskytování právních služeb pro Český olympijský výbor nebo Světovou federaci plaveckých sportů (World Aquatics). Je také rozhodcem dopingových případů na Rozhodčím soudu pro sport (CAS) v Lausanne. Kromě právní praxe má Honza ke sportu blízko i díky své účasti na několika olympijských hrách v pozici právníka nebo dobrovolníka. Jeho vášeň pro sport i právo mu umožňuje spojit tyto dvě oblasti a poskytovat našim klientům komplexní právní služby v oblasti sportu. Těšíme se na spolupráci s Honzou a věříme, že kromě svých zkušeností přinese i novou energii do naší kanceláře.