AKTUALITY

Ondřej Trubač pro Lidové noviny

V pondělní rubrice Právo a justice v Lidových novinách byl publikován článek Ondřeje Trubače o výdajových paušálů (nejen) u profesionálních sportovců.

Petr Bříza přednáší na Letní škole obchodního práva

Ve dnech 17. – 21. 7. 2017 proběhne IV. ročník Letní školy obchodního práva pořádaný Právnickou fakultou Masarykovy univerzity na téma "Obchodní právo krok za krokem aneb jak na to v obchodním právu".

Petr Bříza pro EPRAVO.CZ

Nové publikaci EPRAVO.CZ MAGAZINE poskytl odborný článek také Petr Bříza na téma Exekuce cizích rozhodčích rozhodnutí ve světle problematického rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Petr Bříza v Who’s Who Legal 2017

Je nám proto velikou ctí, že pro rok 2017 byl mezi vybrané odborníky zařazen společník naší advokátní kanceláře Petr Bříza.

Kdo je připraven (na GDPR), nebude (nemile) překvapen!

Máte zaměstnance? Nebo eshop? Vyvinuli jste skvělou aplikaci? Zpracováváte údaje svých klientů? Máte marketingové oddělení?

Petr Bříza a Tomáš Hokr pro prestižní Kluwer Arbitration Blog

Na prestižním blogu o mezinárodní arbitráži Kluwer Arbitration Blog vyšel článek, jehož autory jsou Petr Bříza a Tomáš Hokr z naší advokátní kanceláře.

Markéta Kořínková přednáší na E-Mail Marketing Online Summit 2017

Ve dnech 29. 5. 2017 – 2. 6. 2017 proběhne E-mail Marketing Online Summit 2017, během něhož se můžete těšit na bezplatné online vzdělávání v oblasti e-mail marketingu.

Markéta Kořínková pro EPRAVO.CZ

Na serveru EPRAVO.CZ byl 31. 3 2017 publikován článek Markéty Kořínkové, který se zaměřuje na výkladová stanoviska k obecnému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Trestní právo daňové

Ve čtvrtek 23. 3. 2017 se v Lentos Kunstmusem v rakouském Linzi konala konference Trestního práva daňového.

Ondřej Trubač pro Ústav práva módního průmyslu

V rámci právě probíhajícího Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se v pondělí 20. 3. 2017 uskutečnila přednáška Ústavu práva módního průmyslu, kde přednášel i partner kanceláře, Ondřej Trubač.

Petr Bříza přednášel na konferenci o rozhodčím řízení

Petr Bříza byl pozván na konferenci s názvem Rozhodčí řízení v České republice - trendy a směřování, uspořádnou dne 16. 3. 2017 firmou EPRAVO.cz ve spolupráci s experty na rozhodčí řízení.

Petr Bříza pro Hospodářské noviny

V Hospodářských novinách dnes najdete komentář Petra Břízy s názvem „Co by advokát 21. století neměl dělat“, v němž se dozvíte, jak se správná „vědomá“ advokátní kancelář nechová.

Petr Bříza o uzavírání přeshraničních smluv

Mezi online kurzy nabízenými na serveru EPRAVO.CZ je nyní možné objednat videokurz, v němž Vás Petr Bříza provede praktickými aspekty uzavírání přeshraničních smluv.

Markéta Kořínková pro Hospodářské noviny

Na webu Hospodářských novin byl publikován článek Markéty Kořínkové, který se zabývá novinkami vyplývajícími z nové úpravy zákona o hazardních hrách.

Bříza & Trubač pro Právního rádce

Fenomén sociálních sítí – i advokátní kanceláře dnes žijí Facebookem, Twitterem či LinkedInem. Pohled advokátní kanceláře Bříza & Trubač na tuto problematiku nastínil partner kanceláře, Ondřej Trubač.

Petr Bříza přednášel o právu EU v praxi

Co by absolventi právnických fakult měli umět z práva EU? Proč je důležité pochopit systém a základní principy práva EU? Na tyto otázky zodpověděl náš partner Petr Bříza na workshopu na téma "Jak učit právo EU?"

Ondřej Trubač lektorem semináře o mezích daňové optimalizace

Komora certifikovaných účetních pořádala v pátek 11. 11. 2016 seminář téma daňové optimalizace a její zákonné meze, který vedl i náš partner Ondřej Trubač.

Bříza & Trubač opět mezi nejlepšími

I letos se v žebříčku Právnická firma roku 2016 AK Bříza & Trubač dostala mezi nejlepší advokátní kanceláře v České republice.

Petr Bříza přednášel o nástrahách mezinárodních obchodních sporů

Právnická fakulta UK má již tradičně ve výčtu svých povinně volitelných předmětů kurz s názvem ‚Právo a právní praxe‘, na kterém hovořil náš partner Petr Bříza o problematice a nástrahách mezinárodních obchodních sporů.

Tomáš Hokr pro EPRAVO.CZ Digital

V odborném online měsíčníku pro podnikání a právní praxi EPRAVO.CZ Digital ze dne 21. 10. 2016 byl publikován článek Tomáše Hokra o kontroverzním zákonu o prokazování původu majetku.

Petr Bříza o významu práva EU

Dne 7. 10. 2016 se v krásných prostorách Lichtenštejnského paláce konala mezinárodní konference na téma Jazyk a právo EU pod záštitou Úřadu vlády České republiky, mezi jejíž přednášející byl i náš partner Petr Bříza.

Petr Bříza a Markéta Kořínková přednáší o online marketingu

Ve dnech 26. 9. - 29. 9. 2016 proběhne Email Marketing Summit 2016, během něhož se můžete těšit na bezplatné online vzdělávání v oblasti internetového marketingu a jedno z přednášek společně povedou Petr Bříza a Markéta Kořínková.

Petr Bříza a Ondřej Trubač pro týdeník Ekonom

V aktuálním čísle týdeníku Ekonom najdete článek Petra Břízy a Ondřeje Trubače, v němž sdílejí své poznatky ze sporové agendy.

Petr Bříza přednáší na Justiční akademii

Dne 30. 8. 2016 měl Petr Bříza na Justiční akademii v Kroměříži přednášku na téma pokládání předběžných otázek k Soudnímu dvoru EU.

Je dobré, když chcete pomáhat. Ještě lepší, když víte jak.